Info Linnagalerii tegemiste kohta Sinu postkastis.
 
I korruse galeriiruum (fuajee)
   
 
II korruse galerii
   
 
II korruse väikse saali fuajee
   

Võru Linnagalerii on Kultuurimaja Kannel struktuuriüksus 2005. aasta oktoobrist. Programmiliselt on galerii töötanud aprillist 2006. Tänaseks on Võru Linnagalerii  maakonna ainus kõrgel tasemel galeriipind. Galeriis käib palju rahvast, kuna kultuurimaja on ainuõige koht näitusesaali pidamiseks väikses linnas, sealne kultuuripublik huvitub ka kunstist. Kogu galerii ajaloos on toimunud üle kolmesaja näituse. Galeriid külastavad üldhariduskoolide õpilased, kultuurimajas toimuvate ürituste külastajad, kohalikud kunstnikud, kunstihuvilised ning külalisi jõuab ka väljastpoolt Võru.

Teoseid on tutvustanud: Võrumaa kunstnikud ja harrastajad, Eesti  tuntumad ja vähem tunnustatud kunstnikud ning välismaa kunstnikud. Eksponeeritud on  maali-, naha-, joonistus-, video-,  foto- ja tekstiilikunsti, arvutigraafikat ja graafikat, installatsiooni, skulptuuri, raamatukujundust.

Võru Linnagalerii eesmärgiks on professionaalsel tasemel kunsti tutvustamine. Põhirõhk on Eesti kunstnikel ja nende uudisloomingul, tulevikuvisioonides loodame teha rohkem koostööd ka välismaa kunstnikega. Samuti on eesmärk jätkata koostöö tegemist Võrumaa üldhariduskoolide ja kunstiõpetajatega.

Galerii näituspindadena on kasutuses Võru Kultuurimaja Kannel I korruse fuajee, II korruse rõdufuajee ja II korrusel asuv väikse saali fuajee.

Kultuurimaja kontsertide, teatri ja kino ajal on galeriiruumid alati avatud, välja arvatud kinniste ürituste ajal. Näituste külastamine on tasuta.

 
 

 
Billeneeve
Ines Erlemann
Marje Ernits
Inna Grinchel
Albert Gulk
Anna Hints
Jana Huul
Aapo Ilves
Merle `Merca` Jääger
Ruti Jõgi-Rumvolt
Ove Kalde
Tiia Keskrand
Mariliin Kindsiko
Dmitri Kotjuh
Tanja Kutsjuba
Toomas Kuusing
Maria Laanelepp
Leonhard Lapin
Peeter Laurits
Liia Leppik
Kristjan 'Luix' Luiga
Evelyn Müürsepp
Marge Nelk
Angela Orro
Marja-Liisa Plats
Andrus Raag
Siir `Rebane` Ristikivi
Aivar Rumvolt
Lilian-Hanna Taimla
Tanel Tolsting
Ruth Treimut
Ellen- Reet Türi
Tiit Varblane
Kullar Viimne
Kristina Viin
Sylva Viin
Võru Linnagalerii, Liiva 13, 65609 Võru, tel: 7868671/7828740, faks: 7868672, e-mail: