Info Linnagalerii tegemiste kohta Sinu postkastis.
Täna | Tulekul | Arhiiv
29.02-01.04.2016
Dmitri Kotjuhi fotonäitus

I korrus: esimene ruum

Dmitri Kotjuh (1982) on Võrus sündinud Eesti fotograaf. Ta alustas pildistamist juhuslikult, kui hakkas 15-aastaselt käima kohalikus fotoringis. Aktiivsemalt asus ta fotograafiaga tegelema tudengina Tartu Ülikooli päevil. "Sellele näitusele valisin paremiku fotodest, mis tehtud aastatel 2013-2015. Väljapanek on omamoodi jätk minu eelmisele pressifotode näitusele "Argipäeva hetked", kus eksponeerisin mustvalgeid töid. Sedakorda on fotod värvilised,kandes koondpealkirja "Kirjud hetked" ning kajastavad erakordseid hetki alates USA presidendist Barack Obamast kuni Kiievis Maidanil toimununi välja, enamik pilte on aga tehtud Järvamaal," kirjeldab Dmitri näitust.

Dmitri Kotjuh on töötanud fotograafina Võrumaa Teatajas (2006-2010), olnud paar aastat vabakutseline ning augustis 2015 sai täis kolm aastat fotograafistaaži ajalehes Järva Teataja. Ta on pälvinud mitmeid tunnustusi, neist olulisim on Aasta Pressifoto 2014 tiitel. Lisaks on ta aasta spordifoto 2014 ja maakonnalehtede uudisfoto 2009 laureaat.

Merili Nikkolo, Järva Teataja peatoimetaja: "Öeldakse, et üks pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna. Dmitri fotode puhul võib märkida, et pildid ütlevad sõnu veelgi rohkem. Ma olen alati imetlenud, kuidas ta suudab ka kõige igavamast või rutiinsemast sündmusest ja olukorrast võluda välja sellise foto, mida jääd pikaks ajaks suurte silmadega vaatama, sest see on lihtsalt nii huvitav."> Vaata näituse pildigaleriid


< Tagasi loetelu juurde
Billeneeve
Ines Erlemann
Marje Ernits
Inna Grinchel
Albert Gulk
Anna Hints
Jana Huul
Aapo Ilves
Merle `Merca` Jääger
Ruti Jõgi-Rumvolt
Ove Kalde
Tiia Keskrand
Mariliin Kindsiko
Dmitri Kotjuh
Tanja Kutsjuba
Toomas Kuusing
Maria Laanelepp
Leonhard Lapin
Peeter Laurits
Liia Leppik
Kristjan 'Luix' Luiga
Evelyn Müürsepp
Marge Nelk
Angela Orro
Marja-Liisa Plats
Andrus Raag
Siir `Rebane` Ristikivi
Aivar Rumvolt
Lilian-Hanna Taimla
Tanel Tolsting
Ruth Treimut
Ellen- Reet Türi
Tiit Varblane
Kullar Viimne
Kristina Viin
Sylva Viin
Võru Linnagalerii, Liiva 13, 65609 Võru, tel: 7868671/7828740, faks: 7868672, e-mail: