Info Linnagalerii tegemiste kohta Sinu postkastis.
Täna | Tulekul | Arhiiv
09.03-01.04.2011
Maria Laanelepp - fotonäitus "Unknown Album/ Tundmatu album"

I korrus: esimene ruum

Näitusel on kaks eesmärki - esiteks anda ülevaade mõnede Võrumaal tegutsenud bändide viimase seitsme aasta esinemistest, teiseks tuua kõvaketastelt vaatajateni hulk kogunenud fotosid, mida siiani on näinud vaid kitsad ringkonnad.

Valdava osa näitusest moodustavad ansambli Apex11 kontserditel pildistatud fotod. Laanelepp on umbes 2/3 bändi tegutsemisajast olnud nendega väga lähedalt seotud ja kaasas käinud nii Eesti- kui väliskontserditel. Suur osa fotodest ongi pildistatud 2008. aasta kevadel Itaalias, Bagnagavallos. Lisaks Apex11-le on kaamera ette jäänud legendaarne Hetero, Analysis, Evergreen86 ja paljud teised. Kümnetest tuhandetest kaadritest on näitusel vaid paarkümmend parimat. Tehniliselt pole kõik fotod võib-olla õnnestunudki, kuid need on välja valitud mingitel muudel põhjustel. Lisaks on fotodelt asjatundlikule silmale näha ka digitaalfotograafia kiire areng nende aastate jooksul.

Kui Apex 2010. aasta augustis tegevuse lõpetas, lõppes ka Laanelepa jaoks üks tähtis etapp elust. See näitus on parim viis otsad kokku tõmmata.

Näitus jääb Võru Linnagaleriis avatuks kuni 01. aprillini 2011. Võru Linnagalerii on avatud esmaspäevast reedeni kell 12:00 – 18:30 ning kultuurimaja Kannel ürituste ajal. Näituste külastamine on tasuta.> Vaata näituse pildigaleriid


< Tagasi loetelu juurde
Billeneeve
Ines Erlemann
Marje Ernits
Inna Grinchel
Albert Gulk
Anna Hints
Jana Huul
Aapo Ilves
Merle `Merca` Jääger
Ruti Jõgi-Rumvolt
Ove Kalde
Tiia Keskrand
Mariliin Kindsiko
Dmitri Kotjuh
Tanja Kutsjuba
Toomas Kuusing
Maria Laanelepp
Leonhard Lapin
Peeter Laurits
Liia Leppik
Kristjan 'Luix' Luiga
Evelyn Müürsepp
Marge Nelk
Angela Orro
Marja-Liisa Plats
Andrus Raag
Siir `Rebane` Ristikivi
Aivar Rumvolt
Lilian-Hanna Taimla
Tanel Tolsting
Ruth Treimut
Ellen- Reet Türi
Tiit Varblane
Kullar Viimne
Kristina Viin
Sylva Viin
Võru Linnagalerii, Liiva 13, 65609 Võru, tel: 7868671/7828740, faks: 7868672, e-mail: